➢ Realizacja dotacji

 

 

Jeśli starasz się lub otrzymałeś dofinansowanie z Unii Europejskiej lub Urzędu Pracy chętnie pomożemy.

Głównym celem naszej firmy od chwili powstania było zaopatrywanie rynku w całej Polsce w elektronarzędzia. Pomimo niewielkiego stażu w sprzedaży internetowej firma ELECTROMAG Jankowski Radosław sukcesywnie utwardza swoją pozycję na rynku elektronarzędzowym, zajmuje się kompleksową obsługą dotacji, sprzedażą detaliczną i hurtową oraz serwisem elektronarzędzi wielu znanych producentów. Jeśli starasz się o dotacje na zakup elektronarzędzi lub otrzymałeś już dotację - dofinansowanie na rozpoczęcie działalności lub doposażenie stanowiska pracy, bardzo dobrze trafiłeś. Napisz do nas.Obsługujemy klientów którzy starają się lub już otrzymali dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej lub dotacje z Urzędu Pracy. Prowadzimy stałe kompleksowe doradztwo dotyczące wyboru odpowiednich elektronarzędzi dla klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy profesjonalną obsługę i kompleksową realizację zamówienia na terenie całego kraju.

 

Jak skorzystać z wyceny:

  1. Przygotuj i prześlij nam listę potrzebnych narzędzi do wyceny oraz swój numer telefonu na adres sklep@electromag.pl
  2. My przygotujemy ofertę z potrzebnymi elektronarzędziami i prześlemy w odpowiedzi ofertę (faktura pro-forma) zawierającą nazwę, model, producenta narzędzi oraz cenę.
  3. Skontaktujemy się z Państwem aby skonsultować dobór najbardziej optymalnych narzędzi zachowując wskazane w zamówieniu parametry.
  4. Po umówieniu dogodnej formy płatności i dostawy wysyłamy do Ciebie towar.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl