Electromag
background
Opcje przeglądania
Promocja

Dmuchawa elektryczna

Dmuchawa pozwala zachować porządek na podwórku, w ogrodzie czy na terenie działki. Pożółkłe, spadające liście nie tylko zwiastują nadchodzącą jesień i coraz krótsze dni, ale tworzą  nieporządek na naszym terenie. Dzięki dmuchawie nie musimy poświecać mnóstwa czasu na grabienie, tworzenie kupek itp. Dmuchawa praktycznie bez naszej pomocy poradzi sobie z suchymi liśćmi, małymi gałązkami,szyszkami itp. Zdmucha wszystko w jedno miejsce. Naszym zadaniem będzie jedynie uporządkowanie kopców z liści.Kolejnym sposobem wykorzystywania dmuchawy do liści w ogrodzie jest usuwanie niewielkich śmieci czy piasku ze ścieżek, chodników, placów i podjazdów.  Dmuchawa do liści spalinowa, elektryczna lub akumulatorowa o przepływie osiągającym około 200 km/h sprzątnie wysuszone liście, a ta o mocy do 300 km/h usunie także mokre liście i małe gałęzie. W przypadku  dmuchaw do liści jest jedna reguła, mianowicie im większy silnik, tym większa jest moc dmuchawy i polepsza się szybkość wykonywanej pracy. Im większa jest powierzchnia ogrodu, tym większa powinna być moc dmuchawy do zbierania liści.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się duży wybór dmuchaw do liści firm m.in Makita, Nac, Stiga, Greenworks, czy DeWalt.

Dane marki są popularne wśród kupujących sprzęt ogrodowy. Makita ma wiele rodzai dmuchaw do zaoferowania Klientowi. Do wyboru mamy dmuchawy elektryczne, akumulatorowe oraz spalinowe. Przed zakupem musimy podjąć decyzję jaki model będzie nam odpowiedni.

Mając mała powierzchnie podwórka i dostęp do prądu to dobrym rozwiązaniem będzie dmuchawa elektryczna. Jest lekka, stosunkowo cicha i poradzi sobie z liśmi wokół domu. Ograniczeniem jest kabel. Przed rozpoczęciem sprzątania warto przygotować przedłużacz. Ten rodzaj narzędzia często jest wyposażony w turbinę o wzmocnionej konstrukcjim dzięki czemu będzie służył nam dłużej.  Waga zmiotki elektrycznej waha się pomiędzy 2 -3 kg. Rura ssąca składa się z dwóch części, dzięki czemu odkurzacz po złozeniu zajmuje mało miejsca. Atutem jest praca ciągła. Kupując odkurzacz elektryczny zwróćmy również uwagę czy zastosowany został przeciążeniowy wyłącznik termiczny, który zapobiega przegrzaniu silnika. Są najtańsze w porównianiu z urządzeniami akumulatorowymi lub spalinowymi. Firma NAC oferuje sprzęt wraz z workiem. Wtedy w trybie ssania liście są szatkowane i zbierane w worku. Dzięki szatkowaniu, w worku zmieści się wieksza ilość liści, a my rzadziej będziemy musieli przerywać prace na wysypanie liści. Ponadto rozdrobnione liście są świetnym materiałem do kompostowania.

Dmuchawa ma wiele zalet, a mało wad, dlatego w ostatnim czasie dmuchawy do liści, stają się często wybieranym, uniwersalnym sprzętem ogrodowym. Kiedyś widziane tylko w parkach miejskich, dziś są na wiekszości podwórek. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi modelami! W razie pomocy służymy dobrą radą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium