Electromag
background
Opcje przeglądania
Producent
Ładowanie 24 V
Ładowanie 12 V
Realizacja zamówienia
Cena
  • od
    do
Promocja

Eliminatory przepięć

zaprojektowane do ochrony sprzętu elektrycznego i elektronicznego przed skokami napięcia i przepięciami w sieci elektrycznej. Eliminatory przepięć działają jako rodzaj zabezpieczenia, które wykrywają nadmierny wzrost napięcia w sieci elektrycznej i kierują go w bezpieczny sposób, aby uniknąć uszkodzenia podłączonych urządzeń. Eliminatory przepięć są szeroko stosowane w domach, biurach i przemyśle do ochrony komputerów, telewizorów, systemów audio, urządzeń AGD, oraz innych elektronicznych urządzeń przed uszkodzeniem spowodowanym przepięciami napięcia. Eliminatory przepięć są istotnymi komponentami systemów elektrycznych i elektronicznych, które pomagają w utrzymaniu niezawodności i trwałości urządzeń oraz zapewniają ochronę przed skokami napięcia i innymi zakłóceniami w sieciach elektrycznych.

IDEAL CP12/24V - Eliminator przepięć

IDEAL CP12/24V - Eliminator przepięć
IDEAL CP12/24V - Eliminator przepięć
Ocena użytkowników: (głosów: 0)
Eliminator przepięć CAR PROTECTION 12/24V.
 

Dostępność: średnia ilość

Realizacja zamówienia: 24 h

Cena: 79,00 zł (netto: 64,23 zł )
szt.

Wybierając prostownik, musimy zwrócić uwagę na napięcie, jakim ładuje. Mniejsza moc jest idealna dla samochodów, natomiast jeżeli będziemy mieć do czynienia z maszyną rolnicza lub autem dostawczym musimy szukać prostownika o mocy 24V. W obecnych czasach technologia ładowania akumulatora szybko się rozwija także musimy też zwrócić uwagę na typ prostownika.

  1. Standardowe są najpopularniejszym rodzajem prostownika.Opierają się na transformatorze, są bezproblemowe oraz nieskomplikowane w obsłudze. Jest ich duży wybór i są najtańsze. Wadą na pewno jest to że mają dużo większą objętość i wagę.
  2. Prostowniki inwerterowe. Technologia bardziej złożona. Opiera się na mikroprocesorach, zmniejszając tym samym wagę i wielkość urządzenia. Rozwiązanie zapożyczone z urządzeń spawalniczych,
  3. Prostowniki automatyczne, posiadają czujniki, które pozwalają na stały pomiar napięcia w akumulatorze. Jeżeli pojawią się spadki napięcia, prostownik automatycznie rozpocznie ładowanie.Gdy już bateria zostanie naładowana, zasilacz wyłącza się.

Na rynku najpopularniejsze firmy produkujące prostowniki to Telwin, Ideal, Magnum, Weldman są to uznane marki I chętnie wybierane przez kupujących. Zapoznaj się z pełnym katalogiem produktów i wybierz sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium