Electromag
background
Opcje przeglądania

Elektryczne podkaszarki

Idealna do wykaszania małych powierzchni przy domu porośniętych trawą, wyrównywania krawędzi i rabat oraz prac wykończeniowych wokół drzew, ścieżek i schodów. Elektryczna podkaszarka świetnie sprawdza się jako uzupełnienie tradycyjnych kosiarek. Z źdźbłami traw przy kostce nie radzą sobie zwykłe kosiarki.  Zamiast wyrywać lub wycinać nożycami trawę i chwasty przy murze lub pod krzewami, wykonasz tą czynność szybciej i łatwiej przy pomocy podkaszarki.W podkaszarkach elektrycznych silnik jest zasilany sieciowo.

NAC TE25-DW - Podkaszarka elektryczna

NAC TE25-DW - Podkaszarka elektryczna
NAC TE25-DW - Podkaszarka elektryczna
Ocena użytkowników: (głosów: 147)
Moc: 250 W, Waga: 1,5 kg
Szerokość cięcia: 22 cm

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena: 108,00 zł (netto: 87,80 zł )
szt.

NAC TE55-DW - Podkaszarka elektryczna

NAC TE55-DW - Podkaszarka elektryczna
NAC TE55-DW - Podkaszarka elektryczna
Ocena użytkowników: (głosów: 999)
Moc: 500 W, Waga: 1.5 kg
Cechy: regulacja teleskopowa, regulacja położenia głowicy tnącej

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 1 - 2 dni

Cena: 209,00 zł (netto: 169,92 zł )
szt.

STIGA SGT 1000 J - Podkaszarka elektryczna

STIGA SGT 1000 J - Podkaszarka elektryczna
STIGA SGT 1000 J - Podkaszarka elektryczna
Ocena użytkowników: (głosów: 999)
Znamionowa moc silnika: 1000 W
Średnica koszenia głowicą żyłkową: 370 mm
Waga: 5,31 kg

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 h

Cena: 490,00 zł (netto: 398,37 zł )
szt.

Zasięg działania jest podkaszarki sieciowej ograniczony długością kabla

można go wydłużyć dzięki przedłużaczom. Szerokość cięcia w urządzeniach jest do wyboru. W Electromag znajdziemy modele nawet z 42 cm szerokością cięcia. Jest to szeroki zakres prac, poradzi sobie nawet z koszeniem małego trawnika. Narzędzie z regulowaną głowicą pozwoli dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, np. pod ławką czy huśtawką. 

Podkaszarki elektryczne firm Makita, NAC, Stiga  cechują się wydajnością i szybkością pracy.

Mają wielkie zaufanie wśród ogrodników jak i osób dbających o przydomowy trawnik. Zaprojektowane i wyprodukowane urządzenia tych firm wyróżniają się dobrym silnikami o mocy w granicach 250-1200 W. Modele z silnikiem o mocy ok 600 W są  najczęściej wybieranymi modelami do prac przy domowych. Posiadają opcję regulowaną kąta cięcia. Są ciche, przystosowane do dbania o ekologię. Nie wytwarzają spalin. Wyważony środek ciężkości gwarantuje komfortową pracę.  Lekkość podkaszarki jest dużym plusem dla użytkownika. Co więcej uchwyt główny podkaszarki elektrycznej umożliwia regulację pod kątem aż 180 stopni. Stanowi to gwarancję łatwej i komfortowej pracy, w różnych warunkach ukształtowania terenu. Posiadamy również modele z szelkami, które mocno odciążają ręce podczas pracy. Elementy tnące możemy wybrać pomiędzy żyłką, a nożem tnącym.

Podkaszarki są stosunkowo tanie.

Ceny zaczynają się od 200 zł wzwyż. Z każdą dodatkową funkcją czy mocą silnika cena będzie windowała do góry. Sprzęt  jest bardzo wytrzymały, ponieważ wykonano go z odpornych na uszkodzenia materiałów. Gwarantuje to długie lata niezawodnego użytkowania. Przed zakupem warto dokładnie określić swoje wymagania i oczekiwania, aby zakupić sprzęt w pełni Cię zadowalający. Jeśli nie wiesz, który model jest dla Ciebie to zadzwoń 797-741-458. Oferujemy również inne narzędzia i akcesoria ogrodnicze, które wykorzystasz na swojej działce czy w ogrodzie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium