Electromag
background

Odstąpienie od umowy - zwroty

Pouczenie o odstąpieniu od umowy

  1. Konsument (osoba prywatnych i jednostka fizyczna której zakup produktu nie ma związku charakterem wykonywanego przez nią zawodu), ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
  2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (ELECTROMAG Jankowski Radosław, Słowiczyńska 33, 17-300 Siemiatycze, sklep@electromag.pl, Telefon: +48 519 779 378) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
  3. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

  1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 7 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy zwrot zakupionego u nas towaru. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
  2. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Towar możecie Państwo wysłać swoim kurierem, ewentualnie możecie Państwo skorzystać z możliwości odesłania za pośrednikiem furgonetki w linku poniżej. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

W celu skorzystania z łątwego zwrotu zapraszamy tutaj:

 

 

Adres do odesłania towaru: ELECTROMAG Jankowski Radosław Krzywa 18, 17-300 Siemiatycze

 

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

 

Dane firmy:
ELECTROMAG Jankowski Radosław
Słowiczyńska 33, 17-300 Siemiatycze
adres e-mail: sklep@electromag.pl
tel. +48 519 779 378

Adres odesłania towaru:

ELECTROMAG Jankowski Radosław
Krzywa 18, 17-300 Siemiatycze

 

 

Ja/My(*)                                niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*)/umowy dostawy następujących rzeczy(*):

1. ..................................................................

2. ..................................................................

3. ..................................................................

4. ..................................................................

 

- Nr zamówienia: ............................................

- Data odbioru ................................................

- Imię i nazwisko Konsumenta(ów) ................................................

- Adres Konsumenta(ów) ....................................................................... 

 

 

 

...........................
Podpis Konsumenta
(tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)


Data .............................

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium