Electromag
background
Opcje przeglądania
Realizacja zamówienia
Cena
  • od
    do
Promocja

 

Preparaty spawalnicze

to różnego rodzaju materiały, substancje chemiczne oraz akcesoria używane w procesie spawania w celu uzyskania trwałego i jakościowego połączenia między materiałami. Preparaty spawalnicze są istotne dla zapewnienia bezpieczeństwa, jakości oraz efektywności procesu spawania. Preparaty te są stosowane do oczyszczania materiałów przed spawaniem. Mogą usuwać tłuszcz, rdzę, farbę lub inne zanieczyszczenia, które mogą negatywnie wpływać na jakość spawania. Pasty ochronne dostępne są w różnych rodzajach i składach, w zależności od konkretnego zastosowania. Pasta ochronna jest nakładana na narzędzia, uchwyty, elektrody czy inne elementy, które są narażone na działanie spawania. Chroni te elementy przed zlepianiem się metalu spawanego z narzędziami lub przed przywieraniem iskier czy rozpylających się kropelek metalu.

Spartus SP130-01-010 - Pasta antyodpryskowa 340 ml

Spartus SP130-01-010 - Pasta antyodpryskowa 340 ml
Spartus SP130-01-010 - Pasta antyodpryskowa 340 ml
Ocena użytkowników: (głosów: 999)

Dostępność: średnia ilość

Realizacja zamówienia: 24 h

Cena: 16,00 zł (netto: 13,01 zł )
szt.

Preparat ochronny MIG spray

Preparat ochronny MIG spray
Preparat ochronny MIG spray
Ocena użytkowników: (głosów: 0)

MIG SPRAY przeznaczony do czyszczenia elementów eksploatacyjnych fajki uchwytu oraz powierzchni które zamierzamy pospawać.

Dostępność: duża ilość

Realizacja zamówienia: od ręki

Cena: 12,00 zł (netto: 9,76 zł )
szt.

Pasta antyodpryskowa to specjalna substancja stosowana w spawalnictwie

w celu zapobiegania pryskaniu metalu i iskrom podczas procesu spawania. Jej głównym celem jest ochrona narzędzi spawalniczych, urządzeń i otoczenia przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, które może powstać w wyniku rozpryskiwania się metalu lub rozbryzgujących się iskier.  Nakładana na elementy spawalnicze, takie jak uchwyty, elektrody, pistolety spawalnicze czy dysze, pasta antyodpryskowa tworzy warstwę ochronną, która utrudnia przyleganie metalu i iskier. To pomaga w zachowaniu czystości narzędzi i wydłuża ich żywotność. Przy regularnym stosowaniu pasta antyodpryskowa pomaga uniknąć uszkodzeń narzędzi spawalniczych, co może prowadzić do kosztownych napraw lub konieczności wymiany części. Pasta antyodpryskowa jest zwykle dostępna w formie pasty lub aerozolu. Istnieje wiele różnych marek i rodzajów pasta antyodpryskowych dostępnych na rynku, a wybór zależy od konkretnych potrzeb oraz rodzaju spawania. Wśród spawaczy dobrą opinią cieszy się pasta Spartus .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium