Electromag
background
Opcje przeglądania
Promocja

Bruzdownice

Budujesz dom lub mieszkanie? W takim wypadku z pewnością zainteresuje Cię nasz sprzęt. U nas zaopatrzysz się w bruzdownice renomowanej marki Makita. Choć przypominają szlifierkę kątową, tak naprawdę są bardziej profesjonalnym urządzeniem wykonującym szczeliny, dzięki którym przeniesiesz kable w inne miejsce. Zaufaj producentowi najwyższej jakości elektronarzędzi i sprawdź naszą ofertę!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Tym przebijesz się przez każdy mur

Bruzdownice elektryczne najczęściej stosowane są w budownictwie, kamieniarstwie, a także podczas wykonywania instalacji. Z ich pomocą wykonuje się rowki o różnych rozmiarach w materiałach twardych takich, jak beton, mur, cegły czy kamień. Dzięki elektrycznemu silnikowi napędzanemu diamentowymi tarczami urządzenia Makita osiągają dużą moc, co skutkuje szybką i precyzyjną pracą. Do tego wyposażone są w solidne tarcze, dzięki którym wykonuje się szczeliny w danym materiale. Narzędzie elektryczne, choć wymaga podłączenia do gniazdka zasilającego, pozwala wyrobić dokładne bruzdy w ścianach lub podłogówkach.

W naszym sklepie dostępne jest bruzdownica Makita

Wykonuje ona w precyzyjny sposób szczeliny w murach, pustakach bądź betonach. Wbudowany w urządzeniach specjalny system odprowadzający pył i kurz jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, gdyż nie zanieczyszcza pomieszczenia i pozwala zadbać o porządek w pracy.

Bruzdownice do rowków

Narzędzia te są niezbędne dla osób zajmujących się budownictwem i remontem. W instalacjach elektrycznych lub hydraulicznych bruzdownice do kabli są wręcz konieczne do wytworzenia kanałów i rowków w ścianach oraz podłogówkach. Dzięki nim szczeliny są równe, co umożliwia bezpieczne schowanie kabli i rur. W przypadku ogrzewania podłogówki także konieczne będzie wykonanie specjalnych szczelin. Na szczęście jest to możliwe nie tylko przy nowych budowach, ale również przy remontach i istniejących już wylewkach. Bruzdownica do podłogówki przebije się przez każdy materiał, a co najważniejsze nie uszkodzi przy tym posadzki, dzięki czemu można wymienić ogrzewanie.

Nasze urządzenia marki Makita są niezastąpionym elementem każdego budowlańca i elektryka. Dzięki nim wykonasz dokładne rowki w ścianach, a także podłogach. Żaden twardy materiał nie stanowi przeszkody. Przyrządy te przebiją się przez najbardziej wytrzymały beton. Pozwolą też schować kable, zapewniając tym samym bezpieczeństwo mieszkańców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium