Electromag
background

Termin realizacji zamówienia

Najważniejsze informacje na temat terminu realizacji Państwa zamówienia.

 

Termin otrzymania paczki = termin realizacji + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od wysyłki w trybie natychmiastowym, czasami nawet do kilku dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie. W razie gdy Państwo potrzebują dany produkt w jak najszybszym czasie, prosimy o kontakt telefoniczny w celu przyspieszenia realizacji.

Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia musi być wskazany od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

  1. Dostawa "od ręki" - Produkt jest na stanie sklepu. Zamówienie jest realizowane od razu po otrzymaniu zamówienia, bądź zaksięgowaniu na naszym koncie opłaty. W zależności od wybranej formy płatności.
  2. Dostępny 1 - 3 dni - Ten produkt jest na magazynie u dostawcy. Termin wysyłki waha się od 1 do 3 dni. Jeżeli Państwo potrzebujecie ten towar na kolejny dzień prosimy o kontakt telefoniczny, bądź na email. Często się zdarza że produkt możemy wysłać tego samego dnia i to robimy.
  3. Wysyłka 1 - 5 dni - Produkt ściągany jest od producenta, niekiedy wychodzi tego samego dnia, jednak zazwyczaj skompletowanie zamówienia trwa 1 - 5 dni.

 

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Dodatkowe informacje:

  • Informujemy, iż zamówienie może zostać zrealizowane w kilku oddzielnych paczkach, różnymi firmami spedycyjnymi.
  • Sklep nie ma wpływu na czas dostawy przez firmę kurierską. Zazwyczaj droga paczki trwa do 24h. Jednak gdy problem zaistniał prosimy o kontakt ze sklepem
    mail: sklep@electromag.pl  / tel. 519 779 378, a postaramy się przyśpieszyć proces.
  • Podczas opłaty zamówienia systemem ratalnym, bądź leaselingiem należy doliczyć czas potrzebny na cały proces weryfikacyjny.
  • W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium