...
Sklep internetowy Shoper Premium
background
Jesienne porządki
Jesienne porządki 0

Jesień to czas,w którym żegnamy lato, słońce i susze. Prace które musimy wykonać przed zimą, wymagają odpowiedniego sprzętu i naszego czasu. Jak przygotować ogród na zimę krok po kroku? Co lepiej zrobić teraz, a co zostawić na wiosnę. Postaramy się Wam w kilku słowach podpowiedzieć, abyście wiosną przywitali piękny ogród i podwórko.

czytaj całość »
Klucz udarowy 0

Nie ma lepszego urządzenia do odkręcania zapieczonych śrub niż klucz udarowy. Solidny klucz udarowy może być napędzany bateriami lub prądem z gniazdka. Występują też klucze pneumatyczne, ale w tym poradniku skupimy się na wadach i zaletach dwóch pierwszych typów urządzeń. 

czytaj całość »
Wybór młotowiertarki 0

 

Młotowiertarka czy też młot udarowo obrotowy to urządzenie przeznaczone głównie do profesjonalnych zastosowań. Urządzenie to bardzo dobrze radzi sobie w twardych i trudnych materiałach. Stosuje się też je do kucia albo dłutowania.

 

czytaj całość »
Wybór wkrętarki akumulatorowej
Wybór wkrętarki akumulatorowej 0

Nieodzownym narzędziem każdego domowego remontu niewątpliwie jest wkrętarka akumulatorowa. To poręczne narzędzie sprawdzi się u każdego profesjonalnego jak i amatorskiego majsterkowicza. Rynek jest przepełniony różnego typu wkrętarkami, ale niemożliwym jest wybrać tą jedną uniwersalną. Czym zatem się kierować, aby kupić urządzenie, które spełni nasze oczekiwania?

czytaj całość »
Wybór nożyc do żywopłotu
Wybór nożyc do żywopłotu 1

Nożyce do żywopłotu to niezbędne urządzenie do formowania, dbania o nasze krzewy i drzewa na podwórku. Jeżeli nie jesteś zdecydowany i nie wiesz czym się kierować przy zakupie, koniecznie przeczytaj nasz poradnik.

czytaj całość »
Jaką kosiarkę wybrać na nadchodząchy sezon?
Jaką kosiarkę wybrać na nadchodząchy sezon? 3

Kosiarek do trawy w każdym sklepie, czy to internetowym, czy stacjonarnym jest tak wiele, że naprawdę trudno się zdecydować. Zanim kupisz tę swoją wymarzoną kosiarkę, to musisz się zastanowić, jakie wymagania ma spełniać. To, że jakaś kosiarka dobrze się sprawdza...

czytaj całość »
Wybór spawarki MMA - PORADNIK !
Wybór spawarki MMA - PORADNIK ! 0

MMA to popularna metoda spawania łukowego elektrodą w  otulinie. Metoda MMA pozwala na spawanie w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, w różnych płaszczyznach. Metodą MMA pospawamy wszystkie stale węglowe oraz stale nisko i wysoko stopowe.

czytaj całość »
Wybór piły łańcuchowej 0

Każdy, kto ma w ogrodzie drzewa oraz krzewy, powinien zainwestować w dobrej jakości urządzenia do ich pielęgnowania. Duże ogrody lub sady potrzebują specjalistycznych narzędzi...

czytaj całość »
do góry
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium