Electromag
background
Zbiór poradników
Zbiór poradników 3

Nie wiesz jakie urządzenie wybrać? Która firma jest najlepsza? Co brać pod uwagę przy zakupie elektronarzędzi? Przeczytaj nasze poradniki, a wybór okaże się oczywisty. 

czytaj całość »
FAQ - Jaki wybrać robot koszący?
FAQ - Jaki wybrać robot koszący? 0

Roboty koszące - idealną alternatywą dla tradycyjnych kosiarek? Jakie są jego wady i zalety? Wejdź i przeczytaj odpowiedzi na pytania, które Cię interesują! Z łatwością podejmiesz decyzje o zakupie!

czytaj całość »
Wiosenne prace
Wiosenne prace 0

W powietrzu czuć wiosnę, słońce codziennie wygląda zza chmur, dając pierwsze ciepłe promienie. Wiosna w ogrodzie to czas intensywnych prac, które zaowocują latem i jesienią. W lutym przy sprzyjającej pogodzie możemy rozpoczynając nasze prace. Regeneracja roślin po zimie to bardzo ważny czas dla ogrodników.

czytaj całość »
FAQ - Jaką wybrać glebogryzarkę?
FAQ - Jaką wybrać glebogryzarkę? 1

Do czego służy glebogryzarka? Zastosowanie glebogryzarki w ogrodzie. Zebraliśmy najciekawsze pytania i odpowiadamy na nie, żebyś wiedział jaki sprzęt wybrać do swoich potrzeb! Dowiedz się więcej o globogryzarkach

czytaj całość »
Jesienne porządki
Jesienne porządki 0

Jesień to czas,w którym żegnamy lato, słońce i susze. Prace które musimy wykonać przed zimą, wymagają odpowiedniego sprzętu i naszego czasu. Jak przygotować ogród na zimę krok po kroku? Co lepiej zrobić teraz, a co zostawić na wiosnę. Postaramy się Wam w kilku słowach podpowiedzieć, abyście wiosną przywitali piękny ogród i podwórko.

czytaj całość »
Klucz udarowy 0

Nie ma lepszego urządzenia do odkręcania zapieczonych śrub niż klucz udarowy. Solidny klucz udarowy może być napędzany bateriami lub prądem z gniazdka. Występują też klucze pneumatyczne, ale w tym poradniku skupimy się na wadach i zaletach dwóch pierwszych typów urządzeń. 

czytaj całość »
Wybór młotowiertarki 0

 

Młotowiertarka czy też młot udarowo obrotowy to urządzenie przeznaczone głównie do profesjonalnych zastosowań. Urządzenie to bardzo dobrze radzi sobie w twardych i trudnych materiałach. Stosuje się też je do kucia albo dłutowania.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium