Makita DBS180RTJ - Akumulatorowy Pilnik Taśmowy
Dostępność: Ostatnie sztuki
Realizacja zamówienia: 1 - 3 dni
Kod: DBS180RTJ
ilość szt.
Zamów telefonicznie:519 779 378
img
Opis
Dane techniczne:
  • System: LXT 18V
  • Napięcie: 18 V
  • Typ akumulatora: Li-ion
  • Prędkość taśmy szlifierskiej: 600 - 1.700 m/min (10 - 28 m/s)
  • Wymiary taśmy szlifierskiej: 9 mm x 533 mm
  • Wymiary (D x S x W): 500 mm x 96 mm x 116 mm
  • Waga (EPTA): 1.8 - 2.1 kg
Cechy akumulatorowego narzędzia wielofunkcyjnego:
  • Akumulatorowy pilnik taśmowy zasilany akumulatorem LXT 18V Li-ion o parametrach zbliżonych do sieciowego modelu 9032