BLACK&DECKER BDCDC18BAFC - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18 V + zestaw 80 akcesoriów
Dostępność: mała ilość
Realizacja zamówienia: 1 - 3 dni
Kod: BDCDC18BAFC
ilość szt.
Zamów telefonicznie:519 779 378
img
Opis
Dane techniczne:
  • Moc znamionowa: 18 V
  • Źródło zasilania: Akumulatorowy
  • Typy akumulatorów: Li-Ion
  • Pojemność akumulatora: 1.5 Ah
  • Maks. moment obrotowy: 30 Nm
  • Prędkość bez obciążenia: 0-650 obr/min
  • Typ uchwytu: Dwutulejowy
  • Liczba nastawień momentu obrotowego: 11
  • Sprzęgło momentu obrotowego: Tak
  • Wielkość uchwytu: 1-10 mm
    - w drewnie: 25 mm
    - w stali: 10 mm
  • Miękki uchwyt: Tak
  • Ilość biegów: 1
  • Obroty w lewo: Tak
  • Płynna regulacja prędkości: Tak
  • Waga: 1.5 kg
Cechy akumulatorowej wiertarko-wkrętarki:
  • Moc i prędkość do wiercenia w drewnie, metalu oraz do szerokiego zakresu prac wkrętarskich
  • Zmienna prędkość pracy dla pełnej kontroli przy pracach wiertarskich oraz podczas wkręcania
  • Zestaw osprzętu daje użytkownikowi szerokie pole działania
  • Okładziny rękojeści ANTI-SLIP: dla pewnego uchwycenia narzędzia podczas pracy
Zakres dostawy:
  1. BLACK&DECKER BDCDC18BAFC - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18 V
  2. 2x akumulator 18V / 1,5Ah
  3. Ładowarka
  4. Uchwyt magnetyczny na bity
  5. 8 nasadek 4/5/6/7/8/9/10/11/12mm
  6. 6 końcówek wkrętarskich 25mm sześciokątnych Hex3/Hex4/Hex5