Black&Decker KW1200EKA - Frezarka górnowrzecionowa
Dostępność: duża ilość
Realizacja zamówienia: 1 - 3 dni
Kod: BDKW1200EKA
ilość szt.
Zamów telefonicznie:519 779 378
img
Opis
Dane techniczne:
  • Napięcie 220-240 V
  • Źródło zasilania: sieciowe
  • Moc znamionowa: 1200 W
  • Prędkość bez obciążenia: 8000-28000 obr/min
  • Głębokość frezowania: 55 mm
  • Tuleje mocujące: 6, 6.35, 8 mm
  • Maks. średnica frezu: 38 mm
  • Wyrzut pyłu: tak
  • Płynna regulacja prędkości: tak
  • Długość kabla: 3m
  • Ciśnienie akustyczne: 95 db(a)
  • Adapter do odkurzacza: tak
  • Blokada wrzeciona: tak
Cechy frezarki górnowrzecionowej:
  • Mocny silnik 1200 W
  • Zapewnia długą żywotność i doskonałe parametry pracy
  • Blokada wrzeciona umożliwia łatwą wymianę freza
  • Włącznik z zabezpieczeniem włączenia zapewnia większe bezpieczeństwo
  • Duże rękojeści boczne zapewniają pewny chwyt, a przez to bezpieczną obsługę oraz sterowalność
  • 3 tulejki do mocowania frezów o średnicach trzonków do 12 mm
  • Wycinanie w dużych drewnianych powierzchniach
  • Mocowanie zawiasów drzwi oraz zamków
  • Cięcie po elipsie i po okręgu (wymagane dodatkowe akcesoria)
  • Frezowanie dokładnych profili połączeniowych np. jaskółczy ogon
  • Frezowanie dekoracyjne krawędzi tarcicy np. na półki
Zakres dostawy:
  1. Black&Decker KW1200EKA - Frezarka górnowrzecionowa
  2. Oprawki frezów 6 mm, 6,35 mm oraz 8 mm