MAKITA UC016GT101 - Akumulatorowa piła łańcuchowa 40 V
Dostępność: Ostatnie sztuki
Realizacja zamówienia: 1 - 3 dni
Kod: UC016GT101
ilość szt.
Zamów telefonicznie:519 779 378
img
Opis
Dane techniczne:
  • Napięcie akumulatora: 40 V
  • Typ akumulatorów: Li-ion
  • Zbiornik oleju do łańcucha: 0,26 L
  • Prędkość łańcucha: 25,5 m/s
  • Długość prowadnicy: 40 cm / 16"
  • Podziałka łańcucha: 0,325 "
  • Szerokość rowka: 0,043 "
  • Szerokość rowka: 1,1 mm
  • Poziom mocy akustycznej: 102 dB(A)
  • Poziom ciśnienia akustycznego: 91 dB(A)
  • Współczynnik hałasu: 3 dB(A)
  • Płyta wibracyjna (3 osie), cięcie drewna: 5,0 m/s²
  • Współczynnik wibracji K h 1,5 m/s²
  • Wymiary: (D x S x W) 445 x 234 x 275
  • Waga maszyny z akumulatorem (EPTA): 6,2 - 7,5 kg
Cechy akumulatorowej pilarki łańcuchowej:
  • pilarka akumulatorowa z nowej serii XGT 40V max przeznaczona jest do prac profesjonalnych o dużej intensywności,
  • z prowadnicą o długości 40 cm,
  • wysoka prędkość łańcucha - 25,5 m/s zapewnia dobre wyniki cięcia
  • piła wyposażona jest wysoce wydajny silnik bezszczotkowy BLDC
  • konstrukcja pilarki jest doskonale wyważona, co ułatwia pracę
  • pilarka posiada lampkę ostrzegającą przed niskim poziomem naładowania akumulatora
  • wyposażona jest w obwód chroniący przed przegrzaniem oraz nadmiernym rozładowaniem akumulatorów
  • beznarzędziowa wymiana i naciąg łańcucha
Zakres dostawy:
  1. MAKITA UC016GT101- Akumulatorowa piła łańcuchowa 40 V