SCANGRIP FLASH PEN R - Akumulatorowa latarka długopisowa LED 300 lm
5.00 550 ocen / 0 opinii
Opis
Dane techniczne:
- kąt promienia 10-70°
- klasa ochrony IP30
- Odporność na udary mechaniczne: IK07
- moc światła: 150-300 lumenów ( 2 poziomy)
- zasięg: do 100 m
- czas pracy: 7 h
- czas ładowania: 3 h
- Stopień ochrony (IK): IK07
- Stopień ochrony (IP): IP54
- akumulator: 3,7 V/1100 mAh
- ładowanie: przez USB


Cechy akumulatorowej latarki długopisowej:
- Latarka FLASH PEN R jest bardzo wytrzymała i charakteryzuje się wyjątkowo wysoką jakością, zaprojektowaną z myślą o profesjonalnych użytkownikach.
- Dzięki znacznie ulepszonemu strumieniowi światła, kompaktowej konstrukcji i jeszcze większej funkcjonalności, latarka jest prawdziwym pomocnikiem przez cały dzień pracy.
- Latarka posiada magnetyczny włącznik/wyłącznik z trybem boost, który pozwala zwiększyć moc światła z 150 do 300 lumenów.
- Aby aktywować tryb boost, należy przytrzymać włącznik przez dwie sekundy. Po 60 sekundach latarka automatycznie przełączy się w tryb NORMAL.
- Funkcja ogniskowania umożliwia zmianę kąta wiązki światła w zakresie od 10° do 60°, od skoncentrowanego i skupionego kąta wiązki światła do światła dalekiego zasięgu.
- Moc światła sięga do 100 m.
- Dostarczana z klipsem i zaprojektowana tak, aby zawsze znajdowała się w kieszeni na piersi, tuż pod ręką.
- Obudowa wykonana z anodyzowanego aluminium zapewnia wysoką trwałość oraz ergonomiczny i bezpieczny uchwyt.
- Wodoodporność, IP54.
- Latarki SCANGRIP są testowane zgodnie z normą ANSI/NEMA FL1
Zakres dostawy:
- SCANGRIP FLASH PEN R - Akumulatorowa latarka długopisowa 300 lm
- Instrukcja obsługi
- Gwarancja 2 lata - paragon / faktura
(3 lata po darmowej rejestracji)







